30.06.2015 | 3. turnaj letošní DEVELOPMENT tour jsme zahráli na mistrovské Kuňce

25. června 2015 si developeři změřili síly na Kunětické Hoře. Jak už to tak na DEVELOPMENT tour bývá zvykem, kromě dobrého jídla i pití jsme měli postaráno i o krásné letní počasí.

Jak se na Kuňce hrálo?

Golfové hřiště Kunětická Hora rozhodně nepatří mezi ta jednoduchá. Svojí délkou se řadí k nejdelším hřištím v Česku. Na náročnosti mu ještě přidává vysoký počet členitých písečných bunkerů a víceúrovňové greeny. Tradičně jsme v 10.30 odstartovali cannonem a vyrazili do boje. V tomto období už je Kuňka krásně zelená a stále si drží svoji vysokou úroveň z konce května, kdy se zde odehrálo Czech Challenge.

Vložené soutěže na celém hřišti

Nálada na hřišti byla velmi soutěživá. Tři vložené soutěže longest drive, nearest to the pin a nearest the mark potkaly každého golfistu. Někteří pak mezi sebou uzavírali sázky a hráli si další vlastní vloženky nebo jamkovku. Pánského longesta vypálil Antonín Novák, majitel firmy RDNAKLIC.cz. Nejdelší ránu z dam měla Martina Jůzová, host firmy SENTIENT. Nejpřesnější na vložence nearest to the pin byl Luboš Spurný, majitel společnosti CBM CZ, který posadil svůj míč pouze 2,47 m od jamky.

Cenu za třetí vloženou soutěž nearest the Mark, kdy se hráči snaží trefit co nejblíže postavenému logu na hřišti, získal Jiří Střelec, host společnosti CBM CZ. Komu se dařilo slavil, ostatní si mohli dát na kuráž občerstvení v podobě Jacka Danielse, který byl hráčům na kárce servírován v průběhu celého turnaje.

Turnaj si s námi zahrál i zpěvák Ondřej Hejma, který zároveň celou tour moderuje. Zahrál si v kategorii HCP 18,1 – 36, která byla nejobsazenější a pro první tři příčky byl povinností excelentní výkon. První místo v této kategorii s celkovým počtem 41 stablefordových bodů vybojoval a zahrál si tak svůj životní výkon partner tour Tomáš Andrejsek, majitel společnosti BENE office furniture . Za odměnu si pojede na týden zahrát golf na Mallorcu. Zájezd pro vítěze věnovala agentura Golfové cesty. „DEVELOPMENT tour vytváří skvělé podmínky nejen pro kvalitní golfovou hru, ale i přátelské zázemí pro vytvoření nových obchodních příležitostí," říká o tour Tomáš Andrejsek.

 

Hole in-one nepadl ve hře, ale na trouble shotu

Jakmile se po hře všichni hráči vrací zpět do klubovny, chystá se pro ně trouble shot. Hráči si kupují míčky za 100 Kč a přispívají tak na nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci. Z Kunětické Hory posíláme do nadace 7,5 tisíc korun. Nejpřesnější v soutěži trouble shot byl Petr Roudenský, host společnosti EVROPA realitní kancelář .

Příště fahren wir nach Schwanhof!

Turnajem na Kunětické Hoře jsme se dostali do druhé poloviny DEVELOPMENT tour. Po létě 24. 9. nás čeká závěrečný finálový turnaj v německém Schwanhofu. Den před turnajem se potkáme na letošní poslední přátelskou devítku a večer společně posedíme u dobrého vína.

Výsledky turnaje :

Hrálo se na stablefordové body na zlepšení HCP ve třech kategoriích:

Kategorie HCP 0 – 18

  1. Martin Malkus, CTECH - 36 bodů
  2. Josef Krautman, host společnosti BENE office furniture - 36 bodů
  3. Veronika Joklová The Mark - 36 bodů

Kategorie HCP 18,1 – 36

  1. Tomáš Andrejsek, majitel společnosti BENE office furniture - 41 bodů
  2. David Satke, host společnosti BENE office furniture - 40 bodů
  3. Michal Truxa, společnost RESPECT - 36 bodů

Kategorie HCP 37 - 54

  1. Tomáš Cinek, host společnosti RK EVROPA - 32 bodů
  2. Radek Rohovský, Komerční banka - 25 bodů
  3. Barbora Vida, Galard - 24 bodů
Gratulujeme ke skvělým výsledkům!

 

Prohlédněte si kompletní fotogalerii z turnaje .  

Hlavními partnery jsou společnosti Komerční banka, Autosalon Klokočka, EVROPA realitní kancelář, BENE office furniture, Outdoor akzent, CBM CZ, Elatus, The Mark, Golfové cesty a Nadace Taťány Kuchařové. Promo túry zajišťují dobrá TISKÁRNA a PR agentura Rh+ marketing . 

Novinky

Vaše nemovitost je u nás jako v bavlnce. Moderní Facility management dnes nabízí mnohem víc…

O současném trendu v oboru facility managementu si přečtěte článek od výkonného ředitele společnosti

Golfová DEVELOPMENT tour otevírá nové možnosti developerům

Účast na DEVELOPMENT tour neznamená jen golfové rozptýlení. Ale také zajímavou obchodní příležitost.