30.09.2015 | DEVELOPMENT tour úspěšně zakončila letošní štaci finálovým turnajem ve Schwanhofu

24. září 2015 zářili developeři na krásném hřišti v německém Golfclubu Schwanhof, kde se utkali na finálovém turnaji prestižní golfové DEVELOPMENT tour. Už čtvrtý turnaj z řady doprovázelo příjemné počasí a tradičně i přátelská atmosféra.
 
Každému turnaji předchází přátelská devítka. I v Německu se hráči potkali o den dříve. Při příjezdu nás přivítal podzimní deštík, ale po krátkém posezení v klubovně jsme vyrazili se sluníčkem v zádech a s dobrou náladou na hřiště.
 

Celkoví vítězové tour

Turnaj v Německu rozhodl také o celkových vítězích tour. Vítězové bojovali do poslední chvíle a za svoje úsilí si odnesou hodnotné ceny od partnerů tour. Vítěz na rány získá umělecké dílo od Jadrana Šetlíka. Nejlepší golfista na stablefordové body doplní svojí vizáž luxury business bagem s vlastními iniciály, který věnuje boutique OBSESSION. Oba vítěze už známe, ale nechte se překvapit. Slavnostně je vyhlásíme na vánočním večírku v centru Prahy.

Nechyběly oblíbené vloženky

Hráči si během dne zasoutěžili hned na několika vložených soutěžích. Na jedničce proběhl test bystrosti a znalosti pražských vinic. Partnerem soutěže byla společnost LUXURY PROPERTIES s projektem VILY TROJA.

Pánský longest drive získal Petr Beránek a nejdelší ženou byla Lucie Skalická. Nejpřesnější ránu v soutěži nearest to the pin získal Martin Scheuch, majitel společnosti SENTIENT. A jak už je na DEVELOPMENT tour zvykem, hotel THE MARK věnoval do turnaje voucher na pobyt, o který se hráči utkali nejpřesnější drivem k logu THE MARK.

  

Jak se hrálo ve Schwanhofu

Golfclub Schwanhof je malebné hřiště pouze dvě hodiny jízdy od Prahy. Hřiště je položené v krásné přírodě a jamky jsou velmi pěkně rozmístěné. Na hřišti jsme měli pocit soukromí, často z jedné jamky nevidíte další hráče a máte dojem, že jste na hřišti sami. Samotný course není náročný a je příjemně hratelný pro hráče na všech úrovních. Právem tak získal už několik ocenění za nejlepší Golf Club v jižním Německu. Hru nám občas ztížily mokré fairwaye a raughy, ale i s tím jsme se hravě vypořádali. Romantický dojem z hřiště umocnily labutě, které si spokojeně užívaly v rybníčku kolem osmnácté jamky. Dokonce jsme museli čekat, než si jedna labuť spokojeně přešla přes green, abychom pár putty dokončili jamku.


Výsledky turnaje

Ve Schwanhofu hráči soutěžili ve dvou kategoriích:

HCP 0 – 19,4

1. místo Aleš Novák
2. místo Vladimír Procházka
3. místo Martin Scheuch

HCP 19,5 – 54

1. místo Gabriela Hasková (Real - Treuhand Reality a.s.)
2. místo Michal Truxa (RESPECT)
3. Tomáš Andrejsek (BENE office furniture)

Vítězům gratulujeme a děkujeme všem partnerům za podporu. Hlavními partnery letošní DEVELOPMENT tour jsou společnosti Komerční banka, Autosalon Klokočka, LUXURY PROPERTIES, EVROPA realitní kancelář, BENE office furniture, Outdoor akzent, CBM CZ, Elatus, The Mark, Golfové cesty a Nadace Taťány Kuchařové.
 

Novinky

Vaše nemovitost je u nás jako v bavlnce. Moderní Facility management dnes nabízí mnohem víc…

O současném trendu v oboru facility managementu si přečtěte článek od výkonného ředitele společnosti

Golfová DEVELOPMENT tour otevírá nové možnosti developerům

Účast na DEVELOPMENT tour neznamená jen golfové rozptýlení. Ale také zajímavou obchodní příležitost.