29.05.2015 | Fantastický eagle na druhém turnaji DEVELOPMENT tour v Cihelnách 27. 5. 2015

27. května 2015 proběhl druhý turnaj z letošní řady DEVELOPMENT tour. Tentokrát jsme si zahráli na jednom z nejkrásnějších hřištích u nás v Golf Resortu Cihelny v Karlových Varech.
Ne nadarmo se vykládá, že krásu hřiště doplňuje jeho technická náročnost. Hráči předvedli skvělé výkony. Potvrdily to bouřlivé výkřiky nadšení z povedených ran, které se nesly vzduchem. Profesionálně, ale velmi vtipně odmoderoval turnaj Ondřej Hejma. Ten si s námi turnaj také zahrál. Byl to jeho první golf po dlouhé pauze po operaci srdce.

Bojovali jsme na vložených soutěžích  

Oproti předchozímu turnaji v Pyšelích jsme trochu postrádali letní počasí, nicméně nepršelo a mohli jsme si užít krásný den. Turnaj opět provázely vložené soutěže. Tentokrát se díky vyššímu počtu dam zahrál i dámský longest drive. Nejdelší žena byla Vladimíra Kraftová, z pánů si longesta odnesl František Dobrota. O longesta jsme soutěžili na pětiparu nejnáročnější jamce číslo čtyři.

Novinkou byla další vložená soutěž Nearest to the Mark, kterou sponzoroval hotel The Mark. Přibližně 150 m od odpaliště jsme na fairway umístili logo hotelu. Nejblíže logu z odpaliště se přiblížil na 5,61 m jednatel dobré TISKÁRNY Jiří Švec a odměnou mu je pobyt v hotelu.

Shotem dne bezpochyby byla druhá rána Miloše Svobody na desáté jamce. Ze vzdálenosti 130 m střelil přímo do jamky a dal si tak vůbec první eagle v životě! Rozhodně i tato ráno mu pomohla k celkovému druhému místu v kategorii HCP 0 – 18.

Vítězem turnaje se stal Roman Baláš s celkovým počtem úžasných 82 ran. Za svůj skvělý výkon získal od partnera túry Golfové cesty šestidenní zájezd pro dvě osoby na Mallorcu.

DEVELOPMENT tour 2015 Golf Resort Cihelny   Ondřej Hejma na DEVELOPMENT tour v Cihelnách

Dobré jídlo a pití nás udrželo v kondici

Turnaj doprovázela také skvělá gastronomie. Na svačinku jsme si dávali krevety, croissanty obložené prosciuttem a domácí táče a bábovku. O občerstvení se postaral catering Chteau St. Havel **** . Dobrou náladu podpořila kára zásobená Jackem Danielsem. Jak řekl moderátor Ondřej Hejma, pro hráče bylo na několika jamkách nachystáno pár zákeřností. Šampaňské a ochutnávka vína na osmnáctce od EVROPA realitní kancelář.

Po turnaji jsme odehráli trouble shot. Výtěžek z prodaných míčků putuje tradičně na nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci . Jako každému turnaji předcházela den předem přátelská devítka, kterou si zahrálo 17 hráčů, a večerní posezení u vína. V předvečer turnaje se sešla skupina téměř třiceti hráčů, partnerů a přátel DEVELOPEMENT tour a o zábavu bylo postaráno. Turnaje se pak celkem účastnilo 81 hráčů.

Hřiště v Cihelnách nás nadchlo. Bylo perfektně upravené a svoji atmosféru má i vyhlášený projíždějící vlak. Chvílemi si připadáte jako v jiném světě nebo v Harryho Bradavicích :-)

  

Michal Macek, majitel společnosti Realitní kancelář Evropa - DEVELOPEMNT tour Cihelny    Turnaj DEVELOPMENT tour 2015 Golf Resort Cihelny

Prohlédněte si fotogalerii z turnaje

Výsledky turnaje:

Hrálo se na stablefordové body na zlepšení HCP ve třech kategoriích:  

Kategorie HCP 0 – 18

  1. Roman Baláž, host společnosti RK EVROPA - 36 bodů, 82 ran
  2. Miloš Svoboda, majitel společnosti  FREE BAR & FREE CASINO - 36 bodů
  3. Petr Soukup, host magazínu Development news - 35 bodů  

Kategorie HCP 18,1 – 36

  1. Tomáš Andrejsek, BENE office furniture - 35 bodů
  2. Arun Smékal, host společnosti  RK EVROPA - 33 bodů
  3. Petr Frnac, host společnosti  RK EVROPA - 32 bodů  

Kategorie HCP 37 - 54

  1. Vladimír Řehák, host společnosti RDNAKLIC - 42 bodů
  2. Radka Hošková, jednatelka agentury Rh+ marketing - 38 bodů
  3. Jan Kubíček, majitel společnosti SEBRE - 28 bodů  
Gratulujeme ke skvělým výsledkům!

Hlavními partnery byly společnosti Komerční banka, Autosalon Klokočka, EVROPA realitní kancelář, BENE office furniture, Outdoor akzent, CBM CZ, Elatus, The Mark, Golfové cesty a Nadace Taťány Kuchařové. Promo túry zajišťují Dobrá tiskárna a Rh+ marketing.

Všem partnerům a hráčům děkujeme za přízeň a těšíme se na další turnaj 25. června na Kunětické Hoře.

Novinky

Vaše nemovitost je u nás jako v bavlnce. Moderní Facility management dnes nabízí mnohem víc…

O současném trendu v oboru facility managementu si přečtěte článek od výkonného ředitele společnosti

Golfová DEVELOPMENT tour otevírá nové možnosti developerům

Účast na DEVELOPMENT tour neznamená jen golfové rozptýlení. Ale také zajímavou obchodní příležitost.