10.12.2015 | Slavnostní zakončení letošní DEVELOPMENT tour na večírku v hotelu The MARK

DEVELOPMENT tour 2015 slavnostně a úspěšně zakončila letošní golfovou sezónu na večírku v luxusním hotelu The Mark v centru Prahy. Hlavním bodem programu bylo vyhlášení celkových vítězů. Jak už jsou hráči zvyklí z turnajů, tak i slavnostním večírkem provázel zpěvák a moderátor Ondřej Hejma.

Celkovým vítězem všech čtyř letošních turnajů se stal Jiří Vlasák, který za své úsilí získal hodnotné dílo od Jadrana Šetlíka. Umělecké dílo přímo osobně představil Jadran Šetlík. Na stablefordové body zvítězil Tomáš Andrejsek a odnesl si luxury business bag Valextra s vlastními iniciály, který věnovala Monika Ferby, majitelka boutique OBSESSION. Gratulujeme vítězům i dalším umístěným za skvělé výsledky.

     
 

Nejhezčí momentka

Na turnajích je pro hráče vždy připraveno několik vloženek a stejně tak tomu bylo i na večírku. Každoročně vyhlašujeme nejhezčí momentku a nejvtipnější flight. Nejhezčí momentku vyhrál Petr Born ze společnosti VEOLIA CZECH REPUBLIC. Cenu vyhlásila Radka Hošková z agentury Rh+ marketing.

Nej momentka

 
Nejvtipnější flight letošní sezóny

 
Další příjemnou večírkovou vloženkou byl desetiletý rum DON PAPA, který věnoval Michal Macek ze společnosti LUXURY properties. Tuto cenu odnesl Milan Dembowski z Komerční banky.
30 tisíc korun pro nadaci Krása pomoci

Během všech turnajů jste nákupem golfových míčků přispívali na nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci. Díky vám jsme společně na pomoc seniorům vybrali 30 tisíc korun.

 


Prohlédněte si fotky ze slavnostního večírku ve fotogalerii nebo si je stáhněte v plné velikosti.


Děkujeme za přízeň

Děkujeme všem partnerům a hráčům za přízeň a podporu v letošním roce. Zažili jsme společně spoustu příjemných setkání nejen během turnajů, ale i na přátelských devítkách a při předturnajových posezení u vína.

   

Hlavními partnery letošní DEVELOPMENT tour jsou společnosti Komerční banka, Autosalon Klokočka, LUXURY PROPERTIES, EVROPA realitní kancelář, BENE office furniture, Outdoor akzent, CBM CZ, Elatus, The Mark, Golfové cesty a Nadace Taťány Kuchařové.

Partnery letošní tour jsou Business Institut, RESPECT, SULKO, dobrá TISKÁRNA, NOVÉ BYDLENÍ, Real-Treuhand Reality, VINCI Park, WINESA, LUXURY GUIDE, Chateau St. Havel ****, ESTATE, Realitní Kongres 2015, SENTIENT, GALARD, Brand Gifts, OBSESSION, RDNAKLIC, T-Mobile, CZECH REAL ESTATE AWARDS, DEVELOPMENT NEWS, CIGAR POINT, Rh+ marketing, CTECH.
 
Speciální poděkování patří panu Janu Růžanskému a společnosti MP-Wines za výborná vína na slavnostním večírku.

   

Podívejte se, kde se o DEVELOPMENT tour psalo v letošním roce. Stáhněte si prezentaci.

Chcete podpořit DEVELOPMENT tour a její dobrou myšlenku? Po dohodě je možné být partnerem tour. Pro informace zavolejte Jiřímu Švecovi na číslo 605 810 888.

DEVELOPMENT tour si pro letošní ročník vybrala špičková hřiště.

První turnaj letošní tour se uskutečnil v 27. 4. 2015 v Pyšelích. Zahrát si přijelo 80 hráčů.
 


Podruhé jsme se sešli v Cihelnách a Miloši Svobodovi se povedl první eagle v životě. Třetí turnaj tour hostila mistrovká Kunětická Hora. Setkali jsme se před prázdninami 25. 6. 2015.


Naposledy jsme zamířili za hranice, do německého Schwanhofu. I zde nám přálo krásné počasí, které podpořilo tradiční přátelskou atmosféru.


Novinky

Vaše nemovitost je u nás jako v bavlnce. Moderní Facility management dnes nabízí mnohem víc…

O současném trendu v oboru facility managementu si přečtěte článek od výkonného ředitele společnosti

Golfová DEVELOPMENT tour otevírá nové možnosti developerům

Účast na DEVELOPMENT tour neznamená jen golfové rozptýlení. Ale také zajímavou obchodní příležitost.